New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus

  • 170 m²
  • 4 sypialni
  • 3 łazienki

Apartament New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus Marbella o powierzchni 170 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Charco de las Vinas, położonych w odległości 5 min spacerem. Goście mogą korzystać z Wi-Fi i prywatnego parkingu samochodowego w apartamencie, który znajduje się w dzielnicy Puerto Banus.

Apartament posiada patio, balkon i miejsce do pobytu dziennego z widokiem na morze. Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Dostęp do kija golfowego pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Apartament New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia.

Viajes El Corte Ingles S.A leży w niewielkiej odległości stąd, a La Victoria - w 50 metrach. Istnieje również bezpośredni dostęp do prywatnej plaży. Plac Pomarańczy jest w prawie 7 km. Od 4-pokojowego apartamentu New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus do przystanku autobusowego Cines Puerto Banus tylko 350 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus Marbella
Marbella Banus Suites - Banus Playa Rocio - 3Br - 3Ba - Direct Beach & Sea Access Complex - Outdoor Terrace W Garden Views - Pool - 3 Min Walk To Puerto Banus & Corte Ing Luxury Shopping - Ideal For Families
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Marbella Banus Suites - Banus Playa Rocio - 3Br - 3Ba - Direct Beach & Sea Access Complex - Outdoor Terrace W Garden Views - Pool - 3 Min Walk To Puerto Banus & Corte Ing Luxury Shopping - Ideal For Families

9.2
Wspaniały 18 opinii
62 m od nieruchomości
USD 987 USD 888
za noc
Apto. Playa Rocio_Apto._60_1º_Puerto Banus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apto. Playa Rocio_Apto._60_1º_Puerto Banus

7.6
Dobry 10 opinii
67 m od nieruchomości
Marbella Banus Suites - Banus Playa Rocio - 2Br - 2Ba - Direct Beach & Sea Access Complex - Outdoor Terrace W Garden Views - Pool - 3 Min Walk To Puerto Banus & Corte Ing Luxury Shopping - Ideal For Families
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Marbella Banus Suites - Banus Playa Rocio - 2Br - 2Ba - Direct Beach & Sea Access Complex - Outdoor Terrace W Garden Views - Pool - 3 Min Walk To Puerto Banus & Corte Ing Luxury Shopping - Ideal For Families

8.4
Bardzo dobry 29 opinii
110 m od nieruchomości
USD 408 USD 367
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    59 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Portiernia
    • Ochrona całodobowa
    • Pralnia

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Basen dla dzieci

    Odpoczynek

    • Prywatna plaża
    • Basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Słoneczny taras
    • Ogród

    Dla gości niepełnosprawnych

    • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
    • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 17:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290410004263720000000000000000VUT/MA/916609,VUT/MA/91660
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w apartamencie New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus.
    • Czy apartament New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus posiada kuchnię?
      W apartamencie New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus goście znajdą wyposażony aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    59 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    New Renovated Front Line Beach Playa Rocio Puerto Banus Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij